loading...

Zaproszenie

Szanowni Państwo,

International Federation of Infection Control (IFIC) jest międzynarodową organizacją skupiającą ponad 50 lokalnych/krajowcyh stowarzyszeń zajmujących się kontrolą i profilaktyką zakażeń szpitalnych. IFIC został założony w 1987, dla skupienia osób i organizacji aktywnych w profilaktyce i kontroli zakażeń, dla gromadzenia specjalistów, wymiany wiedzy, informacji i wzajemnego wsparcia. Jego misją jest ułatwienie międzynarodowej współpracy w celu poprawy nadzoru nad zakażeniami związanymi z opieką zdrowotną na całym świecie.

Tym razem IFIC zaprasza do udziału w XVIII międzynarodowej konferencji, która dla nas Polaków będzie wydarzeniem wyjątkowym, gdyż odbędzie się w kwietniu 2018 w Krakowie, w Polsce. W ramach różnego rodzaju sesji, wykładów, warsztatów dyskutować będziemy o całym spektrum aktualnych tematów i problemów dotyczących zapobiegania i kontroli zakażeń. Szczególnie atrakcyjne dla praktyków zajmujących się kontrolą zakażeń może być uczestnictwo w interaktywnych warsztatach, podczas w sposób jasny, a jednocześnie szczegółowy, zostaną omówione różnorodne tematy, z uwzględnieniem bieżących wyzwań i problemów związanych z praktyką kontroli zakażeń.

Zarząd PTZS, jako partner – lokalny komitet organizacyjny, w imieniu swoim i całego komitetu organizacyjnego IFIC, serdecznie zaprasza do udziału w konferencji. Będzie to wyjątkowa okazja do pogłębienia wiedzy, ale także do nawiązania kontaktów z praktykami kontroli zakażeń z całego świata pielęgniarkami, lekarzami, naukowcami...

Mamy nadzieję, że zróżnicowanie zarówno tematów, jak i form ich omawiania, będzie gwarantem owocnego udziału dla każdego uczestnika, niezależnie od profesji i obszaru codziennej pracy oraz zainteresowań.

Nieocenionym wkładem i pomocą w organizacji konferencji jest także partner biznesowy, producenci i dystrybutorzy produktów, dzięki którym jakość usług systematycznie się podnosi.


Zarząd Główny
​Polskiego Towarzystwa Zakażeń Szpitalnych