loading...

Sponsoring I Wystawa

Konferencje IFIC mają zasięg międzynarodowy, a wykładowcy i uczestnicy pochodzą z całego świata, stąd spotkania IFIC naprawdę oferują globalny zasięg z ponad 50 krajami, które zazwyczaj reprezentują. Językiem oficjalnym kongresu będzie język angielski, jednak polscy uczestnicy będą mogli swobodnie uczestniczyć w wydarzeniach kongresu, gdyż gwarantujemy im możliwość skorzystania z tłumaczenia symultanicznego na język polski wszystkich sesji plenarnych oraz jednej z głównych równoległych sesji.

Imprezy IFIC oferują firmom najlepszą możliwość nawiązywania kluczowych kontaktów, szczególnie na rynku nowym i wschodzącym, gdyż należy podkreślić, że większość delegatów to przedstawiciele i członkowie zarządów własnych lokalnych stowarzyszeń krajowych. Są zatem kluczowymi decydentami i liderami opinii w swoich krajach. Jest to sytuacja inna niż na wielu konferencjach europejskich, gdzie, wśród uczestników przeważają adepci przygotowujący się dopiero do pracy w zawodzie specjalistów ds. kontroli zakażeń, 

Liczba uczestników kilku ostatnich kongresów IFIC:

Wilno, Litwa, 2009                      450 pax
Mestre-Venice, Włochy, 2011     550 pax
Zagreb, Chorwacja, 2012            350 pax
St. Julian’s, Malta, 2014               470 pax
Wiedeń, Austria, 2016                350 pax

Oferujemy Państwu szerokie możliwości sponsoringu i wystawiennictwa.

Prosimy o kontakt z biurem konferencji:  info@ific2018.com, prześlemy ‘sponsorship manual” wraz z planem terenu wystawienniczego.